Miło pisać nową stronę dla Państwa. Ponieważ nasza strona tlumacz poznań com odnotowuje wciąż i na nowo bardzo wiele wejść dziennie – tworzymy tę stronę kontaktową. Jeśli weszliście szukając hasło „Tłumacz Poznań„, to spieszymy się z danymi kontaktowymi i informacyjnymi dla łatwiejszego dotarcia do tłumacza w mieście nad Wartą.

Dla osób szukających możliwości przetłumaczenia dokumentów – choćby z języka polskiego na angielski – a chcących zadzwonić do biura tłumaczeniowego: podajemy numer telefonu:

komórkowy: 503-117-303
stacjonarny: 61-661-12-69

Dla przesłania dokumentu do tłumacza drogą elektroniczną

Nowe czasy to nowe możliwości przesłania dokumentów do przekładu językowego. Na przykład formularz albo mail z załącznikami. Gdy mówimy o adresie mailowym tłumacza to jest następujący: biuro (at) filolodzy . pl. Do listu elektronicznego możecie Państwo dołączyć pliki w wielu popularnych i użytecznych formatach, zarówno możliwych do edycji – jak dokumenty Word, Open Office czy arkusze kalkulacyjne lub prezentacje – jak i też nieedytowalnych – typu pdf, pliki graficzne albo zwykłe skany. Jak można się domyślić, łatwiejsze w obróbce do przekładu są pliki edytowalne, które można oworzyć choćby w pakiecie biurowym Office. Jednak równie często tłumacz w Poznaniu otrzymuje zlecenie z formacie pdf.

Co się dzieje z przesłanymi do przekładu dokumentami?

Jeśli zapytacie się o tłumaczenie, to każde z nich zaczyna się od wyceny. W ciągu godziny, gdy odbywa się to w czasie godzin pracy w dni robocze, specjalista wyceni dla Państwa wartość zlecenia oraz poda czas, jaki jest potrzebny dla translacji zleconych tekstów na pożądany język docelowy.

kontakt z tłumaczem w Poznaniu

A jeśli chcę wysłać dokument pocztą tradycyjną albo przyjść do tłumacza?

Dla bezpośredniego kontaktu lub wysyłki pocztą lub kurierem korespondencji niezbędny będzie poniższy adres tłumacza Poznań:

Meritum
ul .Głogowska 104/3
60-263 Poznań

Jeśli tłumacz ma odpowiedzieć na dalsze pytania dotyczące przekładów, przekładanych par językowych, warunków, cennika tłumaczeń, dojazdu do niego, prosimy pisać na podane dane kontaktowe.